Kontakt

Stanić-Trade D.O.O

 

Binježevo BB

Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Tel: +387 33 292 200

E-mail: Info@stanic-trade.com

 

Centralni Servis – Audio Video

Nikole Šopa 37, Sarajevo

Telefon:  033 776 513 / 033 776 515

Fax: 033 776 514

E-mail: servis.bg@stanic-trade.com

 

Centralni Servis – Bijela tehnika

Nikole Šopa 37, Sarajevo

Telefon:  033 776 513 / 033 776 515

Fax: 033 776 514

E-mail: servis.wg@stanic-trade.com

 

Centralni Servis – Klima uređaji

Nikole Šopa 37, Sarajevo

Telefon: 033 776 507

E-mail: servis.klime@stanic-trade.com

 

Centralni Servis – Mobilna telefonija

Nikole Šopa 37, Sarajevo

Telefon:  033 776 513 / 033 776 515

Fax: 033 776 514

E-mail: ajdin.handrka@stanic-trade.com

 

Maloprodaja Banja Luka

TC Konzum Family Centar

Aleja Svetog Save 69

Telefon: +387 51 314 515

E-mail: banjaluka@technoshop.ba

 

Maloprodaja Bihać

TC Bingo

Žrtava srebreničkog genocida bb

Telefon: +387 37 221 112

E-mail: bihac@technoshop.ba

 

Maloprodaja Brčko

TC Belamionix

Sulje Kahrimana bb

Telefon: +387 49 360 035

E-mail: brcko@technoshop.ba

 

Maloprodaja Mostar

TC Mepas Mall

Kardinala Stepinca bb

Telefon: +387 36 311 124

E-mail: mostar@technoshop.ba

 

Maloprodaja Orašje

TC City Centar IN

XIV ulica 97

Telefon: +387 31 717 187

E-mail: orasje@technoshop.ba

 

Maloprodaja Sarajevo, Socijalno

TC Konzum Family Centar

Ložionička 16

Telefon: +387 33 659 028

E-mail: lozionicka@technoshop.ba

 

Maloprodaja Sarajevo, Stup

Nikole Šopa 37

Telefon: +387 33 451 011

E-mail: stup@technoshop.ba

 

Maloprodaja Tuzla

Stara Tržnica 14

Telefon: +387 35 246 700

E-mail: tuzla@technoshop.ba

 

Maloprodaja Visoko

Kralja Tvrtka 21

Telefon: +387 32 734 734

E-mail: visoko@technoshop.ba

 

Maloprodaja Zenica

TC Džananović

Kamberovića čikma bb

Telefon: +387 32 249 111

E-mail: zenica@technoshop.ba

 

Maloprodaja Sarajevo ,TC ALTA

TC Alta 

Franca Lehara 2

Telefon: +387 33 592 595

E-mail: alta@technoshop.ba